Massa Concept - Mobilyanıza Zerafet Katacak Aksesuarlar
Mobilyanıza Zerafet Katacak Aksesuarlar

Mobilyanıza Zerafet Katacak Aksesuarlar

Massa Concept
13 Mart 2019, 23:45
2192 kişi tarafından okundu

Yemek odası aslında gereken önemin verilmediği alanlardan biridir. Yemek yemek için bir araya geldiğimiz, uzun sohbetler ederek zaman geçirdiğimiz bu alan bizlere hem huzur vermeli hem de rahat ettirmelidir. Sadece uygun masa sandalye takımını yerleştirmek yemek odasını dekore etmek anlamına gelmez.

Yemek odası 2015 modellerine baktığınız zaman artık sıradanlıktan çıkıldığını siz de fark edeceksiniz. Evinizin en özel ortamlarından biri olan yemek odası tasarım olarak sizi yansıtmalı ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak dekore edeceğiniz bir alan olmalıdır.

Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
Yemek odasını dekore ederken ilk olarak masa ve sandalye seçimine dikkat etmelisiniz. Hazır bir masa sandalye takımı almak yerine, kendi zevklerinize hitap eden, misafirleriniz için de yeterli olabilecek şekilde özel bir masa seçimi yapabilirsiniz. Bu ağaç formunda ahşap bir masa ya da antika bir masa olabilir. Her ikisi de modern tasarımlara sahip sandalyeler ile tamamlandığında ortaya fark yaratan bir görünüm çıkacaktır.

Modern tasarımlarla antika görüme sahip mobilyalar zıtlıkları bir araya getirerek mükemmel bir uyum kazanma şansı tanıyor. Ev dekorasyon modasını takip ettiğinizde yemek odası 2015 seçeneklerinde antika görünüme verilen ağırlığı fark edeceksiniz. Modern bir yemek masası oluştururken, buna aydınlatmanızla hareket katmalısınız. Masanızın tam ortasında konumlanacak şekilde büyük ve sarkık bir avize doğru tercih olacaktır.

Gösterişli bir avize ile yemek odası dekorasyonunuzu yaparken, duvarları da boş bırakmamanızı öneriyoruz. Hareketli tablolar yakalamak istediğiniz modern görümün elde edilmesinde doğru bir seçim olabilir. Geometrik şekillerin yer aldığı tabloları kullanmanızı önerirken, yemek odanızda gerçek çiçek bulundurmanızı da tavsiye ediyoruz. Hoş bir vazoda canlı çiçekler ortama huzur verirken negatif enerjinin de atılmasına olanak sağlar. Üstelik dekorasyonunuza olan katkısı da hoşunuza gidecektir.